• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Ciekawostki
(1 przeglądających) (1) Gość
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ciekawostki

Odp: Ciekawostki 12 lata, 3 mies. temu #29

Dzisiaj otrzymałem rewelacyjny gadżet z FM Group. Nazywam to „gorące serca” . Poduszeczka w kształcie serca wypełniona jakąś substancją z okrągłą blaszką w środku. Po kilkakrotnym zgieciu blaszki (pstryknięciu) UWAGA nie wolno złamać blaszki, płyn się krystalizuje i zaczyna grzać przez około 20 min. Rewelacja na obecne mrozy dla osób którym szybko marzną ręce. Już to wypróbowałem. Aby ponownie użyć serduszka należy je rozgrzać w gorącej wodzie aż skrystalizowany środek się rozpuści, stygnie też bardzo powoli więc można się ogrzewać ponownie, a po kilku pstryknięciach blaszką znowu się płyn krystalizuje i grzeje - SUPER !!!
W ekstremalnych przypadkach gadżet ten może zapobiec odmrożeniu palców u nóg, czy rąk, po prostu rozgrzejemy palce dopóki nie nadejdzie pomoc, lub sami nie dotrzemy do ciepłego pomieszczenia.
Naprawdę polecam, ale ten gadżet jest dostępny tylko członkom Klubu FM Group. Kto jest zainteresowany zakupem, a nie jest w FM Group może zwrócić się do mnie ja mu sprowadzę te serduszka cena 11,30zł
Henryk Żarski
Załączniki:

Odp: Ciekawostki 12 lata, 3 mies. temu #30

miałam coś takiego w niebieskim kolorze ,ale przestało działać,może żle się z tym obchodziłam?Leży teraz bezużyteczne w szufladzie

Odp: Ciekawostki 12 lata, 3 mies. temu #31

Testuję gadżet, użyłem po raz czwarty, nadal działa, z tym ze jak długo leży nie używany (24h) sam sie skrystalizował ale po rozgrzaniu i ostudzeniu znowu działał
Wniosek: używać w razie wyjątkowej potrzeby, ale przy tych mrozach na wyprawie może się przydać.
Może ktoś wie gdzie kupić taniej ?
Ostatnio zmieniany: 12 lata, 3 mies. temu przez Henryk Żarski.

Odp: Ciekawostki 12 lata, 3 mies. temu #35

"Gorące serduszka" już się skończyły, oferta była tylko chwilowa (szkoda)

Odp: Ciekawostki 12 lata, 3 mies. temu #36

Allegro - ogrzewacz dłoni, rąk - do wyboru
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.39 sekundy

Zegar

Linki

Zapraszamy:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama